Tak na prawdę wykonywanie stron internetowych wcale nie jest takim prostym zadaniem. Najbardziej istotną sprawą jaką powinno się określić są wymagania jakie stawia sięsą stawiane przed stroną www. Należy określić czy strona www ma umożliwiać sprzedaż, oferować ofertę a może po prostu być w pewnym sensie pokazaniem oferty.
Od tego zależy nie tylko cena realizacji wykonywanej strony www, a także technologia, w której istnieje możliwość ją wykonać. W momencie gdy strona www ma być prosta oraz wykonana w prosty sposób da się łatwo użyć do tego bardzo prostej technologii jaką jest HTML bez inwestowania w opcje wykonane z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią. Te rozwiązanie ma również konkretną wadę, a mianowicie nie umożliwia prostej modyfikacji stron. Kolejną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS. Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.
System CMS umożliwia realizownie nowych podstron bez wykorzystania programistów. Tego rodzaju funkcje są zaszyte w systemie oraz tak naprawdę tylko i wyłącznie się je wyklikuje. Z tym powinien poradzić sobie nawet początkujący użytkownik stron internetowych. Innego rodzaju kategorią stron www, które z reguły się tworzy są sklepy internetowe. Są to najbardziej skomplikowane systemy, które umożliwiają sprzedawanie produktów bez najmniejszego problemu. W tego rodzaju systemach CMS zaimplementowane jest naprawdę wiele różnych specjalistycznych opcji, które umożliwiają ustalić stawkę VAT, rodzaje przesyłek, promocje oraz dużo innych kwestii. Wykonanie tego rodzaju stron oczywiście jest najbardziej skomplikowane. Określone problemy, które dotyczą robieniem stron www muszą być rozwiązywane jak przy użyciu najwyższej jakości technologii.
.
strona internetowa link: kawa zielona

<< Poprzedni
Następny >>