Jeszcze do niedawna nie znana w naszym kraju a wywodząca się z Lasów dalekiej Amazonii Jagoda Acai dziś podbija światowe rynki i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wiele osób w dalszym jednak ciągu zadaje pytanie dzięki czemu ta egzotyczna roślina zdobywa wciąż rosnące zainteresowanie? Znana już od setek lat przez zamieszkujących Amazonię tubylców Acai Berry to skuteczny, naturalny środek na odchudzanie.

Dzięki podwyższonej zawartości witamin, soli mineralnych i aktywnych składników biorących czynny udział w spalaniu tkanki tłuszczowej przyspiesza odbywające się w naszym organizmie zmiany metabolizmu, co w rezultacie pozwala na szybkie pozbycie się nadwagi.

Ekstrakt z jagód acai występujący w postaci suplementu diety obok właściwości odchudzających również ma bardzo dobry wpływ na unormowanie funkcjonowania organizmu. Dla przykładu dzięki zawartości oksydantów ułatwia pozbywanie się nagromadzanych i szkodliwych dla zdrowia toksyn. Ponadto obniża poziom złego cholesterolu we krwi. Dzięki wszystkim swoim właściwościom zapobiega pojawianiu się nagłego apatytu, który jest wynikiem spadku poziomu glukozy we krwi.

Działanie zawartego w preparacie Jagódka naturalnego wyciągu z owoców tej wyjątkowej rośliny potwierdzone zostały przez przeprowadzone w laboratoriach medycznych badania o charakterze klinicznym. Również osoby, które poddały się kuracji z jej zastosowaniem bardzo dobrze oceniły skuteczność. Już po pierwszych dniach stosowania zgodnego z zleceniem znajdującym się na ulotce opakowania zauważyły polepszenie samopoczucia a po krótkim czasie spadek masy ciała.

Ze względu na naturalnego pochodzenia skład tajemniczej formuły, suplement diety Jagódka nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych a jego stosowanie jest naprawdę bezpieczne dla ludzkiego zdrowia.

.